Raport klimatyczny, który zataił rząd, ujrzał światło dzienne!

Raport klimatyczny, który zataił rząd, ujrzał światło dzienne!

Znany szwajcarski klimatolog, Retto Knutti, opublikował raport dotyczący zmian klimatycznych, do których dojdzie w nadchodzących latach. Internauci są zaszokowani i udostępniają jego wyniki jak szaleni.

Zespół klimatologów z Knuttim na czele przeprowadzili dokładne badania nad historią zmian pogodowych oraz wpływem rozwoju przemysłu. Raport został wysłany do odpowiednich jednostek rządów na całym świecie.

Zespół klimatologów z Knuttim na czele przeprowadzili dokładne badania nad histo
 

Niestety rządy zamiast opublikować badania Knuttiego...zataiły je. Właśnie dlatego naukowiec zdecydował się opublikować raport na własną rękę. Jego zdaniem ludzie zasługują, żeby wiedzieć co czeka ich planetę w nadchodzących latach.

Niestety rządy zamiast opublikować badania Knuttiego...zataiły je. Właśnie dlate
 

Na podstawie badań można określić, że przewidywalność pogody oraz naturalnych katastrof przekracza 80%. To bardzo wysoki wynik.Według Knuttiego rządy nie chciały dzielić się jego raportem z masami, żeby nie powodować masowej paniki. Raport badaczy przewiduje niezliczone katastrofy, takie jak tsunami, huragany, powodzie, śnieg w lecie, trzęsienia ziemi, czy tornada.

Na podstawie badań można określić, że przewidywalność pogody oraz naturalnych ka

Co jest powodem tak nagłej zmiany częstotliwości tych zjawisk? Zanieczyszczenie atmosfery przez człowieka.

Co jest powodem tak nagłej zmiany częstotliwości tych zjawisk? Zanieczyszczenie
 

W dzisiejszych czasach zamiast martwić się o przyszłość naszych dzieci, wnuków i ich potomków, skupiamy się na kupowaniu nowych samochodów, budowaniu fabryk i wycince drzew.

W dzisiejszych czasach zamiast martwić się o przyszłość naszych dzieci, wnuków i
 

Według klimatologów możemy się cieszyć maksymalnie trzema latami spokoju, zanim pogoda kompletnie zwariuje i matka natura zacznie siać spustoszenie.

Według klimatologów możemy się cieszyć maksymalnie trzema latami spokoju, zanim


Nie wiadomo czy na zmiany nie jest już za późno, ale trzeba spróbować! Podziel się tymi ważnymi informacjami z rodziną i znajomymi na Facebooku. Zasługują, żeby wiedzieć co ich czeka.


 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!