Lekarstwo Na Żylaki? Masz Je W Domu, A Nawet O Tym Nie Wiesz!

Lekarstwo Na Żylaki? Masz Je W Domu, A Nawet O Tym Nie Wiesz!

Żylaki to powiększone, obrzmiałe i skręcone żyły, ich występowanie często wiąże się z nieprawidłowymi zastawkami w żyłach, najczęściej mają kolor niebieski lub ciemnofioletowy.

Osoby mające liczne żylaki na nogach czasami doświadczają skurczowego bólu, a ich nogi wydają się ciężkie. W poważnych przypadkach zdarza się, że żylak może pęknąć lub na skórze nad żylakiem może pojawić się wrzód.W zdrowych żyłach ich zastawki nie dopuszczają do zatrzymania krwi, ani do przemieszczania się jej w odwrotnym kierunku – otwierają się i zamykają tak, że krew może płynąć tylko w jednym kierunku.

VCC-Varicose-Veins-Before-and-After-1

Jeśli zastawki są uszkodzone lub osłabione, wówczas mogą umożliwić wsteczny przepływ krwi, co prowadzi do gromadzenia się jej w żyle i powstania żylaka. Żylak to po prostu powiększona lub obrzmiała żyła.

Żylaki wyglądają nieestetycznie, więc osoby, które mają żylaki często czują się z nimi niekomfortowo i starają się je zakryć nosząc długie ubranie.

 Na szczęście, jest kilka sposobów, aby się ich pozbyć, a wszystko, czego potrzebujesz, to jeden składnik, który pewnie już masz w kuchni. W tym artykule przedstawimy Ci dwie metody pozbycia się żylaków.

Metoda 1.

Będziesz potrzebować kilku młodych pomidorów (nie mogą być dojrzałe). Wystarczy, że potniesz pomidory na małe kawałeczki i nałożysz na miejsca występowania żylaków.

Przytrzymaj pomidory przez 2-3 minuty, a potem przemyj skórę wodą. Następnie nałóż na skórę krem nawilżający. Powtarzaj procedurę przez 10 dni, a żylaki powinny zniknąć zniknąć.

Metoda 2.

W tej metodzie będziesz potrzebować octu jabłkowego (cydrowego). Posmaruj nim miejsca, gdzie pojawiły się żylaki. Stosuj 3 razy dziennie przez 3-4 tygodnie. Nie stosuj octu na delikatną skórę, gdyż może ją podrażnić.

Wypróbuj koniecznie te metody, a rezultaty Cię zaskoczą! 

Źródło: barenaturaltruth.com

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!