Rodzina wyjeżdżała na wakacje i zostawiła psa z opiekunem. Po powrocie obejrzeli nagranie, które ich zaszokowało.

Rodzina wyjeżdżała na wakacje i zostawiła psa z opiekunem. Po powrocie obejrzeli nagranie, które ich zaszokowało.

Zostawienie ukochanego zwierzaka, gdy wyjeżdżamy na wakacje dla większości rodzin jest ciężkim przeżyciem. Zawsze pragniemy zostawić pupila pod opieką zaufanej osoby, która zadba o zwierzęcego członka rodziny.

Kiedy pewna rodzina wyjeżdżała na urlop, skontaktowali się z Jamesem Liakosem, profesjonalnym opiekunem. Skylar, suczka właścicieli, od razu polubiła Jamesa, więc zdecydowali się go zatrudnić. Od razu poinformowali Jamesa, że Skylar jest bardzo energicznym i nadpobudliwym psem, oraz potrzebuje dużo ruchu. Nie zdawali sobie jednak sprawy, że James jest równie energiczny, a ze Skylar okazali się być dla siebie stworzeni!

Kiedy pewna rodzina wyjeżdżała na urlop, skontaktowali się z Jamesem Liakosem, p
 

Po powrocie z wakacji, James dał rodzinie link do nagrania na Youtubie, które dokumentowało jego i Skylar poczynania, podczas ich nieobecności. To co zobaczyli kompletnie ich zaszokowało! Liakos podniósł poprzeczkę dla wszystkich opiekunów zwierząt...

Po powrocie z wakacji, James dał rodzinie link do nagrania na Youtubie, które do
 

Mężczyzna zaopiekował się suczką lepiej niż mogli sobie to wyobrazić jej właściciele. Nie postarał się jedynie, żeby pies był nakarmiony i "wyspacerowany". James zabrał psa na wycieczkę, uczył go sztuczek i przytulał, gdy ten tęsknił za swoją rodziną. Koniecznie obejrzyjcie to nagranie! Uśmiech gwarantowany :)
Źródło: Youtube


 
Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!